10 tisíc vstupenek za dvě hodiny

Search
Close this search box.

5.3.2009 Mladá fronta DNES str. 1 Kraj Pardubický (dp)
Litomyšl – Zahájení prodeje vstupenek na červnový operní festival Smetanova Litomyšl na internetu opět provázela obrovská tlačenice. Tentokrát během dvou hodin zmizelo z nabídky 9 500 lístků. A na rozdíl od minulých let systém prodeje extrémní zatížení vydržel a nezkolaboval.
Předprodej prostřednictvím sítě Ticketportal začal včera v 10 hodin. Během prvních dvou hodin zaznamenal on-line systém 42 tisíc přístupů, bylo provedeno dva tisíce transakcí. A okamžitě se splnilo to, co všichni očekávali. Vstupenky na nejatraktivnější představení přesně podle očekávání zmizely.

Vyprodána Kožená i Rusalka Vyprodáno je celkem devět pořadů. Ani trojí uvedení Dvořákovy Rusalky nestačilo uspokojit všechny zájemce. Lístky nejsou ani na Magdalenu Koženou, Madame Butterfly, Verdiho Requiem nebo na pořad Vivat opereta! Zájemci o tato představení mají ještě šanci, ale malou. "Pro ty neuspokojené však platí rada: Sledujte nadále festivalové stránky, po deseti dnech se začnou automaticky vracet do prodeje nevyzvednuté rezervace a může se tedy ještě na ledaskoho usmát štěstí," uvedla Eva Piknová, vedoucí propagace Smetanovy Litomyšle. Festival se uskuteční od 12. června do 6. července, celkem nabídne 29 pořadů a 25 tisíc vstupenek.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES – pardubický kraj

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz