Festival Smetanova Litomyšl má již 13 z 41 pořadů vyprodaných

Search
Close this search box.

ČTK, 07.03.2019 12:23   Opera+

Za první den předprodeje vstupenek na 61. ročník hudebního festivalu Smetanova Litomyšl se vyprodalo 13 z 41 pořadů. Prodejní systém se ve středu dopoledne přechodně potýkal s problémy, podařilo se je ale odstranit. Jen za první hodinu bylo prodáno 3427 vstupenek a dalších 7000 zarezervováno, řekla mluvčí festivalu Jana Bisová.

TÉMATA:SMETANOVA LITOMYŠL

“Tradičně je mezi prvními vyprodaný slavnostní zahajovací koncert, potom Hvězdy operního nebe s Olgou Peretytatko, Čajkovského orchestr Moskva nebo oba koncerty na přání Freeman show, kde jsme přidávali jeden odpolední koncert navíc,” uvedla Bisová.

Vstupenky již nejsou k dostání na vystoupení Magdaleny Kožené, operu Leoše Janáčka Liška Bystrouška, obě představení muzikálu Jesus Christ Superstar a pořadu Tango na cestách. Vyprodal se i výběr z nejslavnějších árií a sborů z oratorií Georga Friedricha Händela v podání barytonisty Adama Plachetky a závěrečné Velké finále.

Zájemci ještě mají naději, že na nedostupné pořady lístky dostanou. V sobotu 9. března 2019 se uvolní do prodeje nevyzvednuté rezervace. Další vstupenky z těch, které jsou zatím blokovány pro partnery a sponzory festivalu, organizátoři divákům nabídnou v květnu.

Už od 27. února si lidé mohli koupit vstupenkové balíčky opravňující k návštěvě vždy tří po sobě jdoucích hlavních pořadů každého festivalového víkendu. V nabídce byly čtyři kombinace pořadů, prodej skončil 5. března 2019.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz