Festival Smetanova Litomyšl spustí prodej balíčků

Search
Close this search box.

TISK , Datum: 25.02.2020 , Zdroj: Mladá fronta DNES , Strana: 19 , Autor: (sk) , Vytištěno: 133 624 , Prodáno: 108 951 , Rubrika: Kraj Pardubický , Země: Česko

Festival Smetanova Litomyšl spustí prodej balíčků

LITOMYŠL Ačkoli hudební festival Smetanova Litomyšl zahájí předprodej vstupenek příští středu, již od zítra si mohou lidé s předstihem a za zvýhodněnou cenu zakoupit vstupenkové balíčky.

„První obsahuje operu Robert ďábel Giacoma Meyerbeera, dalším titulem je Dvořákova Rusalka a jako třetí je do balíčku zařazen balet Tři mušketýři,“ řekla mluvčí festivalu Jana Bisová.

Druhý vstupenkový balíček zahrnuje tři představení za sebou. Začíná 19. června komickou operou Figarova svatba, o den později navazuje Galakoncertem – Na návštěvě v opeře SND Bratislava a zakončuje Ódou na radost s Kateřinou Kněžíkovou, Janou Hrochovou, Richardem Samkem a Romanem Janálem.

„Zakoupením balíčku číslo 3 si návštěvníci zajistí vstupenky na koncertní provedení Gershwinovy opery Porgy a Bess, Smetanovu Libuši a Andante amoroso,“ přiblížila Bisová. Poslední vstupenkový balíček skýtá možnost vyslechnout si Mou vlast Bedřicha Smetany, dále pak hvězdu světových operních scén Pavla Černocha a koncert České Sinfonietty s klavíristou Lukášem Vondráčkem. Vstupenkové balíčky i jednotlivé vstupenky bude možné získat online na stránkách www.ticketportal. cz a www.smetanovalitomysl. cz, na prodejních místech Ticketportalu a telefonicky na čísle 461 616 070.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz