JE TO MÍSTO, KDE JE HLAVNÍM CÍLEM UŽÍVAT SI ŽIVOTA. A PRÁVĚ PROTO BY TAM MĚL JEDNOU ZA A ŽIVOT KAŽDÝ

Search
Close this search box.

Kam na výlet podle celebrit 

TISK, Datum: 07.06.2023, Zdroj: Hvězdy jako na dlani, Strana: 2, Autor: (tia), Infotype: Nepojmenováno, Datum importu: 07.06.2023 00:30, Čtenost: 21 522, AVE: 141 776,74 Kč, Země: Česko, GRP: 0,24

Tematické duplicity: Kultura a cestovní ruch, Ostatní

Hřejivé slunce a příroda v rozpuku… Červen doslova láká k výletům. Jenže kam, vždyť u nás je všude tak krásně! Známé tváře vám poradí!

Měsíc červen je čas, kdy bychom už asi všichni nejraději byli na dovolené. Jenže pracovní povinnosti, a hlavně školní docházka ratolestí to nedovolují. A tak aspoň o víkendech vyrážíme na výlety. Někdo dává přednost spíš vyjížďkám st na kole, jiní zase milují prohlídky památek. Není ale od věci čas od času vystoupit ze zajetých kolejí a vyzkoušet něco nového.

Inspirovat se můžete třeba u našich slavných. Někdo sází na relax v lázních, jiný v lůně přírody. Redakce Hvězd jako na dlani vám přináší pár tipů.

BARBORA MUDROVÁ

Bára Mudrová (32) je odbornicí v otázce, kam vyrazit za přírodou. Vždyť předtím, než se stala maminkou syna Kristiána (1), ušla úplně sama českou krajinou tisíc kilometrů! Teď společně rádi vyráží třeba na Kokořínsko. Tato chráněná krajinná oblast plná unikátních skal z pískovce se nachází nedaleko Prahy a najdete zde i krásný hrad Kokořín.

ROMAN VOJTEK

Roman Vojtek (51) je jž neodmyslitelně spjat s jachtařením. A tak spolu s manželkou Petrou (36) všechny láká na Slapy. Zdejší přehrada ale není jen pro »vyvolené«. Je tu autokemp a kromě koupání si můžete užít i celou řadu výletů. Kromě různých vyhlídek a rozhleden jsou to zejména pamětihodnosti třeba v Mníšku pod Brdy či Dobříši. A takové Konopiště také není daleko…

VERONIKA ŽILKOVÁ

Jeden z nedávných víkendů strávila Veronika Žilková (61) v Litomyšli na zdejších gastronomických slavnostech. A vypadala opravdu spokojeně. Ovšem nejen z jídla. V tomto městě to totiž opravdu žije. A v červnu hlavně kulturou. Vždyť zde 15. června začíná festival Smetanova Litomyšl! Milovníci »klasiky« rozhodně nemohou chybět!

MONIKA BAGÁROVÁ

O safari ve Dvoře Králové jste už jistě slyšeli. Stejně jako statisíce lidí jej miluje i Monika Bagárová (28) s dcerou Ruminkou (3). Věděli jste ale, že tam můžete i přespat a užít si zvířat i navečer? Anebo tam dokonce uspořádat svatbu?

LUCIE BENEŠOVÁ

Pro někoho je letní sezona neodmyslitelně spjata s ochutnáváním alkoholických nápojů. Pro všechny takové má Lucie Benešová (48) jasný tip – obec Petrov, respektive její část Plže. Zde jsou totiž vyhlášené vinné sklípky. Herečka ale tuto část Moravy nedoporučuje jen kvůli pití, ale i jídlu. Zaujaly ji třeba tradiční báleše. „Takovou delikatesu chci umět,“ říká.

PETRA NESVAČILOVÁ

Chcete se nechat hýčkat lázeňskými procedurami? V Karlových Varech bude v červnu poněkud »horko«, neb tam finišují přípravy na filmový festival. Vyrazit ale můžete do Mariánských lázní. Ty si oblíbila i Petra Nesvačilová (37). V červnu se zde navíc koná jazzový festival nebo Slavnosti Letního slunovratu.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz