Na Smetanovu Litomyšl ode dneška se slevami!

Search
Close this search box.

6.6.2011 Haló noviny str. 10 Servis, tv programy

 

Pořadatelé hudebního festivalu Smetanova Litomyšl (SL) již tradičně nabízejí těsně před zahájením uvolněné vstupenky se slevou. Tím umožňují návštěvu akcí i finančně méně zajištěným zájemcům.
»Snad z důvodu dopadající finanční krize a nejistoty z chystaných reforem v nabídce zůstaly i pořady velmi atraktivní, které by v minulosti byly bezpečně vyprodány mezi prvními. Ode dneška, tedy 6. června, proto mohou zájemci nakoupit vstupenky s poloviční slevou,« upozorňuje tisková mluvčí festivalu Eva Piknová. »Porovnat árie, sbory a mezihry ze Smetanovy opery Dalibor a Wagnerova Lohengrina budou moci návštěvníci pořadu Příběhy bájných rytířů.
Diváci se zde samozřejmě dočkají i oblíbeného Svatebního pochodu. Česká filharmonie letos uvede Mahlerovu Symfonii č. 4 pro velký orchestr se sopránovým sólem, doplní ji ale předehra ze Smetanovy opery Prodaná nevěsta.
Tu Gustav Mahler jako dirigent kdysi nasazoval až po prvním jednání, aby hudební nádheru slyšeli i opozdilci neukázněného vídeňského publika. Slevy nabízíme i na další koncerty.«

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz