Nainstalujte si aplikaci a nic vám neunikne

Search
Close this search box.

28.2.2019   Lidové noviny   str. 8   Příloha – Smetanova Litomyšl

1.3.2019    Mladá fronta DNES    str. 8   Příloha – Smetanova Litomyšl

Aplikace „Smetanova Litomyšl“ získala pro letošní ročník o mnoho více funkcí. Najdete v ní nejen informace o festivalu, ale také o Smetanově výtvarné Litomyšli a Festivalových zahradách.

Navigace je zvláště užitečná, jste-li už v Litomyšli. Na mapce návštěvníkům přehledně ukáže, kde se kolem „něco děje“ ve spojení s probíhajícím festivalem. Navigace je tak průvodcem festivalu, a to hned ve dvojím smyslu. Při zobrazení detailu každého místa se nejen dozvíte, co se v něm aktuálně a v nejbližší době odehrává, ale také stručnou informaci o místě samotném. Aplikace tak může sloužit jako jednoduchý průvodce „festivalovými místy“ po celý rok. Krom toho vás navigace přirozeně ke zvolenému místu také dovede!

Chcete zůstat v obraze? Tlačítko infoservis vás nasměruje do nastavení odběru notifikací. Můžete si nechat posílat všechny novinky, anebo si vybrat, zda vás zajímá pouze Smetanova Litomyšl, Smetanova výtvarná Litomyšl nebo Festivalové zahrady. Chystáte se do Litomyšle například pouze na první festivalový víkend a zajímá vás vše, co se v Litomyšli bude dít jen v té době? Zda se na daný den uvolní vstupenky, jaké bude počasí či co kde právě v Litomyšli začíná? V tom případě v kalendáři zvolte dny, ke kterým vás novinky zajímají, a po zbytek festivalu vás naše notifikace nebudou rušit.

Aplikace však skrývá ještě více funkcí a vychytávek. Je tedy užitečné si ji do svého mobilního telefonu nainstalovat. Dostupná je pro zařízení s iOS a pro Android. V centru Litomyšle je k dispozici volná wifi, na zámku jich váš telefon nalezne hned několik. Nechte se provést festivalem a strčte si se svým telefonem do kapsy celou Smetanovu Litomyšl!

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz