PŘEDSTAVUJEME MANAŽERSKÝ TOP TEN

Search
Close this search box.

9.5.2016    Profit    str. 45   Obchod & finance – Manažer roku REDAKCE   

DESET NEJLEPŠÍCH MANAŽERŮ

 

 

v soutěži bylo vybráno do žebříčku TOP TEN. Kromě Miroslava Dvořáka a Radky Prokopové jimi jsou předseda představenstva firmy ATAS elektromotory Náchod Otto Daněk, ředitel Rehabilitačního ústavu Kladruby Josef Hendrych, ředitelka a jednatelka firmy LD SEATING Jitka Hurábová, generální ředitel Řízení letového provozu ČR Jan Klas, předsedkyně představenstva Zemědělského družstva Všestary Monika Nebeská, generální ředitel a prokurista VÚTS Liberec Miroslav Václavík, předseda představenstva Kovodružstva Strážov Václav Valter a generální ředitel ČEZ Distribuce Richard Vidlička.

            Oceněni byli i manažeři v dalších kategoriích. Mladým manažerským talentem se stala Karolína Topolová, generální ředitelka AAA Auto International. Vynikajícím manažerem malé firmy do 50 zaměstnanců vyhlásili Jana Piknu, ředitele festivalu Smetanova Litomyšl. Vynikajícím manažerem střední firmy do 250 zaměstnanců se stal Miroslav Václavík, generální ředitel a prokurista VÚTS Liberec. Vyhlášeno bylo také 23 manažerů jednotlivých odvětví.

            Zvláštní kategorií je uvedení do síně slávy. Do ní byl letos uveden Jan Preclík, který byl po dvě desetiletí v Hodnotící komisi soutěže Manažer roku, která společně s Národní komisí vybírá vítěze. Sám se stal vítězem soutěže v roce 1994, kdy byl oceněn titulem Úspěšný manažer.

            Součástí akce bylo rovněž vyhlášení výsledků druhého ročníku soutěže O nejlepší studentskou esej, tentokrát zaměřenou na téma Vývoj nových technologií a budoucnost mladé generace a Kybernetická revoluce a vliv na společnost. Vítězné příčky obsadili autoři z Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. První místo patří Veronice Ruskové, druhé Janě Běčákové a jako třetí skončil Lukáš Tomíček. Zvláštní cenu za nejkreativnější esej obdržel Jakub Mašek z VŠE v Praze.

 

Foto popis| MANAŽEREM ROKU SE STÁVÁ… Miroslav Dvořák z firmy Motor Jikov Group.

Foto popis| ÚSMĚV VÍTĚZKY. Manažerkou roku se stala Radka Prokopová z Alca plastu.

Foto popis| SÍŇ SLÁVY. Ocenění za celoživotní dílo si odnesl Jan Preclík.

Foto popis| ÚSPĚŠNÁ OSTRAVA. Nejlepší studentské eseje napsali žáci Vysoké školy báňské.

Foto popis| NEJLEPŠÍ MANAŽEŘI. Společná fotografie vítězů před palácem Žofín.

Foto autor| FOTO: ARCHIV

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz