Reprízy! Šance pro diváky

Search
Close this search box.

18.3.2010 Orlický deník str. 3 Orlicko IVETA NÁDVORNÍKOVÁ
Pořadatelé festivalu Smetanova Litomyšl vyšli vstříc zájemcům o atraktivní představení 52. ročníku. Přidávají reprízy.
OD SOUSEDŮ
Aktuálně

Litomyšl – Vstupenky na festival Smetanova Litomyšl rychle mizí. Rychlost, se kterou po zahájení letošního předprodeje zmizely lístky na divácky nejatraktivnější pořady, byla závratná. „Dostalo se jen na ty, kteří ve skutečných či pomyslných frontách na internetu, po telefonu, v hromadě písemných objednávek zaujímali přední místa," uvedl ředitel festivalu Jan Pikna.
Pořadatelé mezinárodního operního festivalu se ale rozhodli vyjít návštěvníkům vstříc. „Jednali jsme o přidání repríz některých pořadů. Od úterý 16. března je možné zakoupit vstupenky na přidané reprízy nejžádanějších pořadů. Lidé seženou vstupenky na koncert Gipsy Way Pavla Šporcla a souboru Romano Stilo. Repríza se uskuteční v sobotu 12. června od patnácti hodin," přiblížil novinku Jan Pikna. Není to ale jediné představení. Na festivalu se bude opakovat rovněž opera W. A. Mozarta Kouzelná flétna, a to ve čtvrtek 17. června od jedenadvaceti hodin. Třetí nejžádanější představení je Čajkovského balet Labutí jezero. Pořadatelé Smetanovy Litomyšle přidali tento pořad na pondělí 28. června od jedenadvaceti hodin. „V jednání je navíc ještě repríza Koncertu na přání – klasika českého muzikálu," dodal ředitel Jan Pikna.
Zájemci o ostatní pořady by nyní měli bedlivě sledovat rezervační systém. Právě v těchto dnech se totiž do prodeje automaticky uvolňují nevyzvednuté rezervace. Lidé tak mohou získat vstupenky na pořady vyprodané v prvních dnech předprodeje.

***

Související články: svitavsky.denik.cz/smetanovalitomysl

Region| Východní Čechy

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz