Rusalka zmizela za pár minut

Search
Close this search box.

TISK , Datum: 11.03.2020 , Zdroj: Týdeník Nové Svitavsko +1 , Strana: 3 , Autor: (ik) , Vytištěno: 910 , Rubrika: Zprávy z okresu , Země: Česko

Obsahové duplicity: 11.03.2020 – Týdeník Podorlicka N1

Boj o lístky na Národní Festival Smetanova Litomyšl vypukl minulou středu úderem desáté hodiny. Doslova. Během několika minut byly vyprodané první pořady.

Většina lidí nakupovala vstupenky přes internet, ale i v prodejně Smetanovy Litomyšle na zámku bylo rušno. Mezi prvními vyprodanými pořady byla Dvořákova Rusalka a Velké finále s Adamem Plachetkou. Nejsou ani lístky na Večer na zámku v Nových Hradech 19. a 20. června, Mou vlast Bedřicha Smetany, Mozartovu Figarovu svatbu či Koncert na přání: Carmen ve víru flamenca. „Po první hodině bylo prodáno 3810 vstupenek, dalších zhruba 4500 jich je rezervováno,“ sdělil Tomáš Heinzel ze společnosti Ticketportal. Krátce po 10. hodině se v jeden okamžik chystalo nakupovat 1520 lidí. Vyprodané pořady mohly být znovu k mání. „V noci ze soboty na neděli se do prodeje vrací nevyzvednuté rezervace,“ uvedl ředitel festivalu Jan Pikna.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz