Smetanova Litomyšl: Do prodeje se uvolňují sponzorské lístky

Search
Close this search box.

30.4.2009 Svitavský deník str. 3 Svitavsko (ik)
Litomyšl/ Chcete vidět některý z pořadů letošní Smetanovy Litomyšle a nesehnali jste lístky? Nevěšte hlavu. Máte ještě šanci. V souladu s pořadatelskými podmínkami se v sobotu druhého května do prodeje uvolní vstupenky z nevyčerpané rezervy pro sponzory a čestné hosty.
K dostání budou lístky i na pořady již dříve vyprodané: Verdiho Requiem, Susanne Rydén a Musica Florea, Madama Butterfly, Vivat opereta!, Národní divadlo Smetanově Litomyšli, Pavlicův pořad Studánko, rubínko či na dětské opery Kocour v botách a Broučci. "Dostatek volných míst je na řadu atraktivních pořadů, jako je opera Dalibor, baletní představení tří evropských choreografů, Bernsteinovu symfonii Kaddish, koncert Europa Musicalis s Mou vlastí Bedřicha Smetany. Lístky budou i na prestižními cenami ověnčenou operu Zítra se bude se Soňou Červenou v hlavní roli, symfonicko-jazzovou kompozici Zuzany Lapčíkové Orbis pictus či recitál slovinské houslistky Anji Bukovec. Zbývají vstupenky rovněž na zahajovací koncert s kvartetem Z mého života v orchestrální úpravě a závěrečný galakoncert hvězdné Annette Dasch," přibližuje nabídku Eva Piknová ze Smetanovy Litomyšle.
Vstupenky zájemci koupí od první sobotní minuty online nebo po deváté hodině v prodejní síti Ticketportal. Festival začíná 12. června a trvá do 6. července.

Region| Východní Čechy

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz