Smetanova Litomyšl startuje prodej balíčků vstupenek

WEB , Datum: 25.02.2020 , Zdroj: svitavsky.denik.cz , Strana: 0 , Autor: Iveta Nádvorníková , RU / den / 1: 24 111 , Rubrika: Smetanova Litomyšl

Smetanova Litomyšl startuje prodej balíčků vstupenek

Národní festival Smetanova Litomyšl zahájí první březnovou středu předprodej vstupenek. Ovšem už ve středu 26. února v 10 hodin začne prodej vstupenkových balíčků. Ty obsahují vstupenku na tři pořady ve třech dnech, vždy na stejné místo v hledišti. Nabízeny budou čtyři balíčky a v prodeji zůstanou až do 3. března.

„První vstupenkový balíček obsahuje operu Robert ďábel Giacoma Meyerbeera, se kterou 12. června do Litomyšle přijede Národní divadlo moravskoslezské Ostrava. Dalším titulem je 13. června půvabná Rusalka Antonína Dvořáka v režii Radovana Lipuse. Jako třetí je do balíčku zařazen balet Tři mušketýři Jana Kučery, a to 14. června.

Druhý vstupenkový balíček nabízí komickou operu Figarova svatba Wolfganga Amadea Mozarta 19. června, o den později Galakoncert – Na návštěvě v opeře SND Bratislava s hvězdnými sólisty a 21. června koncert Óda na radost s Kateřinou Kněžíkovou, Janou Hrochovou, Richardem Samkem a Romanem Janálem. Zakoupením balíčku číslo 3 si zajistíte vstupenky na koncertní provedení legendární opery George Gershwina Porgy a Bess 26. června, Smetanovu Libuši Janáčkovy opery Národního divadla Brno 27. června a nádherný koncert plný romantiky Andante amoroso 28. června.

Poslední vstupenkový balíček skýtá možnost vyslechnout si Mou vlast Bedřicha Smetany v podání našeho prvního orchestru České filharmonie 3. července, hvězdu světových operních scén Pavla Černocha 4. července a koncert České Sinfonietty společně s klavíristou Lukášem Vondráčkem 5. července.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz