Smetanova Litomyšl začíná prodávat balíčky

27.2.2019   Mladá fronta DNES   str. 12   Kraj Pardubický   (sk)

Dnes od deseti hodin se začínají prodávat koncertní balíčky na 61. ročník Smetanovy Litomyšle. Milovníci hudby si opět mohou vybrat ze čtyř kombinací.

„První nabídka obsahuje vstupenky na Dvořákovo oratorium Svatá Ludmila, galakoncert sopranistky Olgy Peretyatko a vyslechnou díla mistrů v podání Čajkovského orchestru Moskva. S druhým vstupenkovým balíčkem se mohou těšit na Janáčkovu operu Příhody lišky Bystroušky, Nápoj lásky Gaetana Donizettiho a Faustovo prokletí Hectora Berlioze,“ řekla mluvčí festivalu Jana Bisová.

Třetí balíček obsahuje Lady Macbeth Mcenského újezdu Dmitrije D. Šostakoviče, Triptych Giacoma Pucciniho a koncert Hej Romale! Vstupenkový balíček číslo čtyři dává možnost navštívit Smetanovu operu Dalibor, volné pokračování pořadu Sólo pro 100 smyčců II. a Velké finále k zakončení festivalu.

Vstupenkové balíčky i jednotlivé vstupenky bude možné získat online na http://www.ticketportal.cz a http://www.smetanovalitomysl.cz, dále ve všech prodejních místech Ticketportalu a telefonicky na čísle 461 616 070. Balíčky budou v prodeji do 5. března, prodej vstupenek na jednotlivé koncerty bude zahájen o den později.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2022
Designed by: wwworks.cz