13.
června 2014
19:30
12. června 2014

Výběr árií, sborů a scén z oper českých autorů:

Bedřich Smetana (Libuše, Braniboři v Čechách, Dalibor) • Zdeněk Fibich (Šárka) • Antonín Dvořák (Armida) • Vítězslav Novák (Lucerna) • Josef B. Foerster (Eva) • Otakar Ostrčil (Honzovo království) • Leoš Janáček (Věc Makropulos) • Bohuslav Martinů (Mirandolína)

V tomto ročníku se konaly tyto akce:

Varhanní koncert Aleše Bárty      14. 6. 2014 / 16:00
W. A. Mozart: Figarova svatba      14. 6. 2014 / 21:00
Korunovační mše      15. 6. 2014 / 13:30
Leoš Janáček: Příhody Lišky Bystroušky      15. 6. 2014 / 20:00
Aleš Březina: Toufar      16. 6. 2014 / 19:30
Pecková & Margita - Začínáme končit      17. 6. 2014 / 19:00
Zpívejte, lidičky, ty české písničky...      18. 6. 2014 / 18:00
Návraty domů      19. 6. 2014 / 19:30
Bedřich Smetana: Čertova stěna      20. 6. 2014 / 21:00
Bedřich Smetana: Čertova stěna      21. 6. 2014 / 21:00
Symfonické tance českých klasiků      22. 6. 2014 / 19:00
Klasika je cool      23. 6. 2014 / 16:00
Hvězdný prach Zdeňka Kopala      23. 6. 2014 / 19:30
Gypsy Baroque      24. 6. 2014 / 19:30
Planety a Česká rapsodie      25. 6. 2014 / 19:30
Jan Jirásek: Lukášovy pašije      26. 6. 2014 / 19:30
Richard Wagner: Bludný Holanďan      27. 6. 2014 / 21:00
Joseph Haydn: Stvoření      28. 6. 2014 / 21:00
Nekonvenční matiné v Zámecké jízdárně      29. 6. 2014 / 10:30
Na krásném modrém Dunaji      29. 6. 2014 / 19:00
Antonín Dvořák: Rusalka      30. 6. 2014 / 21:00
Antonín Dvořák: Rusalka      1. 7. 2014 / 21:00
Koncert na přání      2. 7. 2014 / 21:00
Koncert na přání      3. 7. 2014 / 21:00
Georg Friedrich Händel: Mesiáš      5. 7. 2014 / 16:00
Galakoncert - Návštěva ve „Scale“      5. 7. 2014 / 20:30
Velké finále      6. 7. 2014 / 20:30
Aleš  Briscein
zpěv
Dana  Burešová
zpěv
Tomáš  Černý
zpěv
Robert Jindra
dirigent
Maria Kobielska
zpěv
Ivan  Kusnjer
zpěv
Národní divadlo Praha
soubor
Miloslav  Podskalský
zpěv
Yvona  Škvárová
zpěv
Eva Urbanová
zpěv
Jan Vacík
zpěv
Luděk Vele
zpěv
Jiří Brückler
zpěv
Jana Sibera
zpěv

tickets

presale from 27th 4.

Předpokládaný konec: 22.00 hodin Počet přestávek: 1

invitation

přehled interpretů

Sólisté a stálí hosté Opery Národního divadla v Praze: Eva Urbanová, Maria Kobielska, Dana Burešová, Jana Sibera, Yvona Škvárová, Aleš Briscein, Tomáš Černý, Jan Vacík, Ivan Kusnjer, Jiří Brückler, Miloslav Podskalský, Luděk Vele Sbor a orchestr Národního divadla Praha Dirigent: Robert Jindra

časté dotazy

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2022
Designed by: wwworks.cz