22.
června 2011
21:00
21. června 2011

Pětice nejnovějších choreografií Petra Zusky.

Hudba ze záznamu.

Gustav Mahler – SYMFONIE Č. 1 D DUR
Tančí: Ivanna Illyenko, Michal Štípa,
Zuzana Šimáková, Alexandre Katsapov, Edita Raušerová, Karel Audy, Ivana Mikešová, Mattia Mantellato, Aya Watanabe, Jonáš Dolník, Klára Jelínková, Mathias Deneux, Jade Clayton, Petr Strnad, Magdalena Matějková, Jiří Waňka, Kristýna Němečková, Mário Bakuš

DÉJA VU (Fryderyk Chopin, Niccolo Paganini, Nino Rotta)
Tančí: Edita Raušerová, Karel Audy

LYRICKÁ (ukrajinské a východoslovenské lidové balady – Vyšivanka Lada)
Tančí: Zuzana Šimáková, Alexandre Katsapov

EMPTY TITLE (Tango, Elvis Costello, Brodsky Quartet)
Tančí: Magdaléna Matějková, Michal Štípa

Igor Stravinskij – SVĚCENÍ JARA (Le Sacre du Printemps)
Tančí: Kristýna Němečková, Viktor Konvalinka,
Aya Watanabe, Tomáš Kopecký, Nicole Delacretaz, Tomáš Rychetský, Michaela Wenzelová, Mário Bakuš, Ivana Mikešová, Oleksandr Kysil, Mária Dorková, Libor Kettner, Lenka Hrabovská, Jiří Waňka, Tereza Ulrichová, Jonáš Dolník, Tereza Kučerová, Mathias Deneux

místo konání / Zámecké nádvoří

Nádvoří s vynikající akustikou a otevřenými arkádami připomínajícími divadelní lóže dává každoročně vzniknout koncertní síni pod hvězdami.

Více o místu konání Zámecké nádvoří

V tomto ročníku se konaly tyto akce:

Slavnostní zahajovací koncert      10. 6. 2011 / 20:00
Písně a tance lásky      11. 6. 2011 / 21:30
Duchovní hudba v Čechách kolem roku 1600      11. 6. 2011 / 16:00
Písně a tance lásky      12. 6. 2011 / 21:30
Koncert na přání - Bohemian Rhapsody      13. 6. 2011 / 21:00
Koncert na přání - Bohemian Rhapsody      14. 6. 2011 / 21:00
Jaroslav Uhlíř / Zdeněk Svěrák: Miniopery      15. 6. 2011 / 16:00
Jaroslav Uhlíř / Zdeněk Svěrák: Miniopery      15. 6. 2011 / 19:00
Dagmar Pecková - Na cestě      16. 6. 2011 / 20:00
Z Nového světa...      17. 6. 2011 / 19:00
Paralelní světy      18. 6. 2011 / 16:00
Česká filharmonie      19. 6. 2011 / 18:00
Grafické partitury Milana Grygara      19. 6. 2011 / 15:30
Jako zázrakem...      21. 6. 2011 / 19:30
Svěcení jara      22. 6. 2011 / 21:00
Bolero - Música Ibérica Y Latina      23. 6. 2011 / 19:30
Antonín Dvořák: Stabat Mater      24. 6. 2011 / 19:00
Symphonia Gregoriana      25. 6. 2011 / 16:00
Giacomo Puccini: Turandot      25. 6. 2011 / 21:00
Symphonia Gregoriana      26. 6. 2011 / 18:00
Giacomo Puccini: Turandot      26. 6. 2011 / 21:00
Kühnův dětský sbor      28. 6. 2011 / 18:00
Babí jar      29. 6. 2011 / 20:00
Peter Shaffer: Amadeus      30. 6. 2011 / 19:00
Leoš Janáček: Její Pastorkyňa      1. 7. 2011 / 21:00
Z mého života      2. 7. 2011 / 16:00
Gaetano Donizetti: Nápoj lásky      2. 7. 2011 / 21:00
Gaetano Donizetti: Nápoj lásky      3. 7. 2011 / 21:00
Hvězdy operního nebe - SUMI JO      4. 7. 2011 / 19:30
Karel Audy
tanečník
Mário Bakuš
tanečník
Balet Národního divadla Praha
soubor
Jade Clayton
tanečník
Nicole Delacretaz
tanečník
Mathias Deneux
tanečník
Jonáš Dolník
tanečník
Mária Dorková
tanečník
Lenka Hrabovská
tanečník
Ivanna Illyenko
tanečník
Klára Jelínková
tanečník
Katsapov Alexandre
tanečník
Libor Kettner
tanečník
Viktor Konvalinka
tanečník
Tomáš Kopecký
tanečník
Tereza Kučerová
tanečník
Oleksandr Kysil
tanečník
Mattia Mantellanto
tanečník
Magdaléna Matějková
tanečník
Ivana Mikešová
tanečník
Kristýna Němečková
tanečník
Edita Raušerová
tanečník
Tomáš Rychetský
tanečník
Zuzana Šimáková
tanečník
Michal Štípa
tanečník
Petr Strnad
tanečník
Tereza Ulrichová
tanečník
Jiří Waňka
tanečník
Aya Watanabe
tanečník
Michaela Wenzelová
tanečník

tickets

presale from 27th 4.

invitation

přehled interpretů

Balet Národního divadla Praha Choreografie, scéna: Petr Zuska, Jan Dušek Kostýmy: Roman Šolc, Lucie Loosová Světelný design: Petr Zuska, Pavel Kremlík Asistenti choreografie: Barbora Kohoutková, Alexej Afanassiev Alexandre Katsapov Nelly Danko, Václav Janeček Alexej Afanassiev Eva Zmeková, Veronika Iblová, Radek Vrátil, Jan Kodet

časté dotazy

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2022
Designed by: wwworks.cz