Na pořady konané v zámeckém nádvoří je možno zakoupit tzv. VIP vstupenky, které opravňují držitele i k návštěvě VIP centra. Přednostně jsou nabízeny sponzorům festivalu, ale v případě kapacitní možnosti jsou k dispozici každému (informace o nabídce a cenách na e-mailu: piknova@smetanovalitomysl.cz). 

Zážitek s plným servisem

Co je VIP servis?

Obchodní společnosti VIP vstupenky často využívají jako dárek pro své významné klienty či partnery. Součástí je obvykle parkovací karta, takže čerpání výhod začíná již příjezdem k areálu zámku, kde jsou přilehlé ulice Jiráskova a Zámecká uzavřeny pro běžný provoz a stávají se parkovištěm VIP hostů. Ti mají také zvláštní vchod do areálu z Jiráskovy ulice vedoucí přímo do VIP centra v bývalém zámeckém pivovaru. Otevřeno je už 60 minut před začátkem pořadu, hosté se zde mohou bezplatně občerstvit a zhlédnout instalovanou výtvarnou výstavu. VIP centrum je otevřeno i o přestávkách pořadu. 

Návštěva rautu

Po skončení vybraných pořadů je pořádán raut. K jeho návštěvě však vstupenka s označením VIP nestačí, u vstupu je třeba předložit Pozvánku na společenské setkání (informace o nabídce a cenách na e-mailu: piknova@smetanovalitomysl.cz).

Vzhledem ke koronavirovým opatřením nebudou rauty v roce 2021 pořádány. 

Rádi zodpovíme vaše otázky, ptejte se Evy:

Eva Piknová

ředitelka komunikace, sponzoring
724 505 099
piknova@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2021
Designed by: wwworks.cz