Vstupenky na festival už 1. března

Search
Close this search box.

21.2.2014    5plus2    str. 5   Křížem, krážem (rl) 

LITOMYŠL / Začátek března je pravidelně ve znamení předprodeje vstupenek na mezinárodní operní festival Smetanova Litomyšl. Nejinak tomu je i letos.

 

Organizátoři festivalu navíc chtějí návštěvníky udržet v Litomyšli. „Tentokrát nabízíme víkendové balíčky obsahující vstupenky na tři velké pořady každého víkendu s dvacetiprocentní slevou,“ sdělil ředitel festivalu Jan Pikna. Prodej balíčků, který začne na internetových stránkách Smetanovy Litomyšle a prodejních místech Ticketportalu už v sobotu 1. března, zajistí návštěvníkům jistotu stálého místa.

Klasický předprodej vstupenek, kterých mají organizátoři připraveno 27 tisíc, začne tradičně první středu v březnu, přesněji 5. března v 10 hodin. „Víkendové balíčky bude možné zakoupit jen do 4. března. To co se z balíčků nevyužije, bude dáno do normálního prodeje,“ upozorňuje na změnu Pikna. Novinkou jsou i tzv. čekající rezervace. „Pokud při online nákupu zájemce o vstupenku zjistí, že na zvolený pořad nejsou volná místa, bude se moci zarezervovat. Dojde-li k uvolnění rezervovaných vstupenek, bude první v pořadí upozorněn a bude mu vytvořena rezervace vstupenek se 48hodinovou platností,“ dodal ředitel.

Foto popis|

Regionální mutace| 5plus2 – Svitavsko

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz