Jak nakupovat vstupenky

Search
Close this search box.

Předprodej vstupenek na Smetanovu Litomyšl začíná první březnovou středu v 10.00 hodin.

Předprodej vstupenek

zakoupení online

Nejpohodlnějším způsobem získání vstupenek je nákup online na těchto stránkách. Po výběru pořadu se zobrazí plánek místa konání s konkrétními číslovanými sedadly a vy si můžete vybrat z dosud volných míst. Zakliknutím je vložíte do „Nákupního košíku“. Pro objednávky není nezbytně nutné zakládat uživatelský účet, velmi to ale doporučujeme. Je tak možné se ke svým vstupenkám uloženým v účtu kdykoli vracet a případně k nim pořídit další služby.

Vstupenky je možné uhradit kartou nebo převodem z účtu, vyzvednout na prodejním místě a nechat si je zaslat elektronicky na e-mail,  nebo za expediční poplatek vytištěné poštou.

Elektronické vstupenky není nutné tisknout, při vstupu do místa konání festivalového pořadu stačí ukázat QR kód ze vstupenky na telefonu.

QR kód uchovávejte v bezpečí, aby jej nikdo nemohl vyfotit nebo jinak okopírovat. Není v našich možnostech při kontrole vstupenek ověřit, že QR kód vstupenky opravdu patří tomu, kdo jej předkládá, a do místa konání bude vpuštěn ten, kdo QR kód předloží jako první.
 

zakoupení osobně

Fyzicky je možno zakoupit vstupenky ve Festivalovém centrum Smetanovy Litomyšle (Litomyšl, Jiráskova 133 – v průchodu na zámecké nádvoří) nebo v dalších prodejních místech.

 

rezervace vstupenek

Vstupenky si můžete předem zarezervovat a následně zakoupit do stanoveného termínu (do 3 kalendářních dnů) na některém z prodejních míst, nejpozději však 60 minut před začátkem pořadu. Rezervovat vstupenky lze telefonicky na čísle +420 461 049 232, online na těchto stránkách, případně na prodejních místech. Rezervovat vstupenky je možné nejpozději 24 hodin před začátkem pořadu.

objednání vstupenek

Obdobně si můžete telefonicky na čísle +420 461 049 232 vstupenky objednat zvolením možnosti zaslání vstupenek poštou nebo e-mailem po uhrazení zálohové faktury nebo po vzdálené úhradě kartou. K celkové ceně objednaných vstupenek je v případě zaslání vstupenek poštou připočítán expediční poplatek. Zaslat je možno vstupenky nejpozději 3 dny před konáním pořadu.

 

hromadné objednávky a vstupenky pro vozíčkáře

V předprodeji lze zajistit maximálně 10 vstupenek na jeden pořad. Hromadné objednávky, objednávky zprostředkovatelských agentur a také objednávky vstupenek pro vozíčkáře a jejich doprovod je možno řešit s pracovníky předprodejní kanceláře Smetanovy Litomyšle, tel. +420 602 457 338, tickets@smetanovalitomysl.cz.

 

Festivalové centrum

informace návštěvníkům
+420 461 616 070
info@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz