Jak nakupovat vstupenky

Předprodej vstupenek na Smetanovu Litomyšl začíná obvykle první březnovou středu v 10.00 hodin a již týden předem jsou k mání Vstupenkové balíčky na tři večerní pořady současně. Také v roce snad již doznívající pandemie z tohoto zvyku však vybočujeme a termín zahájení předprodeje vstupenek posouváme na 27. dubna, resp. 20. dubna pro vstupenkové balíčky.  

Předprodej vstupenek

zakoupení online

Nejpohodlnějším způsobem získání vstupenek je nákup online na těchto stránkách. Po výběru pořadu se zobrazí plánek hlediště s barevně odlišenými sektory podle cen vstupenek. Kliknutím na zvolený sektor se zobrazí plánek s konkrétními číslovanými sedadly a vy si můžete vybrat z dosud volných míst. Zakliknutím je vložíte do „Nákupního košíku“. Pro objednávky není nezbytně nutné zakládat uživatelský účet, velmi to ale doporučujeme. Je tak možné se ke svým vstupenkám uloženým v účtu kdykoli vracet a případně k nim pořídit další služby. Vstupenky je možné uhradit kartou a nechat si je zaslat elektronicky na e-mail nebo za expediční poplatek vytištěné poštou. Elektronické vstupenky není nutné tisknout, při vstupu do místa konání festivalového pořadu stačí ukázat QR kód ze vstupenky na telefonu. QR kód uchovávejte v bezpečí, aby jej nikdo nemohl vyfotit nebo jinak okopírovat. Není v našich možnostech při kontrole vstupenek ověřit, že QR kód vstupenky opravdu patří tomu, kdo jej předkládá, a do místa konání bude vpuštěn ten, kdo QR kód předloží jako první.

zakoupení osobně

Fyzicky je možno zakoupit vstupenky v předprodejní kanceláři Festivalové centrum Smetanovy Litomyšle (Litomyšl, Jiráskova 133) nebo v dalších prodejních místech.

rezervace vstupenek

Vstupenky si můžete předem zarezervovat a následně zakoupit do stanoveného termínu (do 3 kalendářních dnů) na některém z prodejních míst, nejpozději však 60 minut před začátkem pořadu. Rezervovat vstupenky lze telefonicky na čísle +420 461 049 232, online na těchto stránkách, případně na prodejních místech. Rezervovat vstupenky je možné nejpozději 24 hodin před začátkem pořadu.

objednání vstupenek

Obdobně si můžete telefonicky na čísle +420 461 049 232 vstupenky objednat zvolením možnosti zaslání vstupenek poštou nebo e-mailem po uhrazení zálohové faktury nebo po vzdálené úhradě kartou. K celkové ceně objednaných vstupenek je v případě zaslání vstupenek poštou připočítán expediční poplatek. Zaslat je možno vstupenky nejpozději 3 dny před konáním pořadu.

hromadné objednávky a vstupenky pro vozíčkáře

V předprodeji lze zajistit maximálně 10 vstupenek na jeden pořad. Hromadné objednávky, objednávky zprostředkovatelských agentur a také objednávky vstupenek pro vozíčkáře a jejich doprovod je možno řešit s pracovníky předprodejní kanceláře Smetanovy Litomyšle, tel. +420 602 457 338, tickets@smetanovalitomysl.cz.

Zbylé vstupenky jsou v prodeji 60 minut před začátkem pořadu v místě jeho konání.

Jitka Nazdravetská

manažerka prodeje vstupenek
602 457 338
tickets@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2022
Designed by: wwworks.cz