Jak sehnat vstupenky na vyprodaný pořad?

Ne vždy je vyprodáno „beznadějně“

O vstupenky na Smetanovu Litomyšl bývá velký zájem a kapacita hlediště často nestačí poptávce. Nicméně některé pořady se jeví vyprodány už krátce po zahájení předprodeje, ve skutečnosti tomu tak ale vždy není. Množství uskutečněných rezervací bývá zdvojených, v internetové prodejně se pokoušejí vstupenky získat třeba všichni členové rodiny a následně úspěšně rezervované nevyužijí. Nevyzvednuté rezervace se postupně vracejí zpět do prodeje. Někdy se také podaří rozšířit kapacitu hlediště a do prodeje se uvolňují i nevyužité blokace pro sponzory a čestné hosty.

Jaké jsou možnosti?

hlídací pes

Uvolnění vstupenek na vybraný pořad vám může pohlídat takzvaný „Hlídací pes“. Nastavením Hlídacího psa v internetové prodejně zařadíte svůj požadavek do pořadníku. V případě uvolnění žádaných vstupenek je prvnímu čekateli v pořadí vystavena automatická rezervace s platností 48 hodin, o níž je informován e-mailem. Nezakoupí-li v této lhůtě vstupenky, jsou automaticky nabídnuty dalšímu čekateli.

komisní prodej

Poslední nadějí pro návštěvu vybraného pořadu je přijít před jeho začátkem na místo konání. Šedesát minut před začátkem se totiž uvolňují do prodeje poslední nevyzvednuté rezervace a jsou k dispozici ve „večerní pokladně“. Navíc zde – buď přímo osobně nebo v komisi přes pokladnu – nabízí téměř vždy vstupenky lidé, kteří se pořadu z nejrůznějších důvodů nemohou zúčastnit. V případě neúspěchu pak může být náhradním programem návštěva Festivalových zahrad. Všechno zlé je k něčemu dobré a večer ještě zdaleka nemusí být zkažený!

Rádi zodpovíme vaše otázky, zeptejte se Míši:

Michaela Holásková

festivalové centrum
702 228 962
info@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz