Nordic Telecom se stará, aby na festivalu vše hrálo

PR článek

Symfonie, opery, fugy… Ba i živé přenosy. Nordic Telecom se stará, aby na festivalu vše hrálo, a přináší i soutěž o internet na rok zdarma

Ruku na srdce, bez připojení k internetu by se dnes Smetanova Litomyšl neobešla. Nebo alespoň ne v měřítku moderního festivalu s živými přenosy, promítáním na velkoplošných obrazovkách, profesionálními zvukaři a zázemím, které je prošpikováno elektronikou.

Free WiFi a soutěž o internet na rok zdarma

Mít za partnera spolehlivou telekomunikační firmu, která zajišťuje kompletní připojení k internetu, má i několik výhod přímo pro vás, návštěvníky festivalu. Například v Klášterních zahradách nemusíte plýtvat svými mobilními daty. Místo toho se raději připojte na Free WiFi. A jako bonus si můžete zasoutěžit o internet na rok zdarma! Stačí se připojit a následně odpovědět na otázku: Co znamená zkratka: BraProDaLiDvěHuTaČe? Věříme, že všem milovníkům klasické hudby a Bedřicha Smetany zvlášť nebude správná odpověď dělat potíže.

Dobití baterek v Klášterních zahradách

Pokud byste navíc potřebovali nabít mobilní telefon, v Klášterních zahradách pro vás Nordic Telecom připravil dva zelené Charge boxy. Najdete je v budově za pódiem.

Drobné překvapení na koncertu Pavla Šporcla

A v případě, že zavítáte 3. 7. od 11 hod. na koncert Pavla Šporcla, Báry Kodetové a Petra Jiříkovského, zpříjemní vám Nordic Telecom zážitek drobným dárkem.

Více se o našem technologickém partnerovi dozvíte na www.nordictelecom.cz.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz