Smetanova Litomyšl

partneři

staňte se naším partnerem

Festival Smetanova Litomyšl mezi jinými kulturními svátky vyniká svou srdečnou rodinnou atmosférou. Jejím tajemstvím je jedinečnost Litomyšle, o které se mluví jako o moderním historickém městě. To je výstižné, ale poněkud popisné.

Litomyšl je město s osobností. Plnohodnotnou osobností životem protřelé důstojné dámy, která mateřsky vítá každého hosta i své rodáky navrátivší se z jejich cest na zkušenou. Která má své vrtochy, je nesmírně paličatá, a co si usmyslí, to se stane. Která má sloní paměť, tisíce historek, a je skvělou, vzdělanou a zábavnou společnicí. Která se svým šarmem a neodolatelným nadhledem nepozorovaně vtiskne do srdcí všech, ke kterým kdy promluvila.

Festival Smetanova Litomyšl připravujeme s touto dámou v zádech a této dámě pro radost. A pokud to děláme správně, cítí její euforické roztřesení léto co léto každý festivalový návštěvník. Děkujeme všem, kdo nám pomáháte udržet tradici i občerstvovat festival novými myšlenkami, děkujeme všem, kteří jste spolu s námi zamilovaní do Litomyšle. Děkujeme za vaši podporu.

Zvažujete spojení své značky s festivalem Smetanova Litomyšl? Přejete si na festival pozvat své klienty nebo vstupenkami odměnit své zaměstnance?

Pro podrobné informace či rovnou k domluvení schůzky kontaktujte Evu Piknovou, která se o festivalové partnery stará s péčí vskutku mateřskou.

Eva Piknová

ředitelka komunikace 724 505 099
eva.piknova@smetanovalitomysl.cz

děkujeme
partnerům

Generální partner

Oficiální partneři festivalu

Oficiální dopravce festivalu

Generální mediální partner festivalu

Hlavní mediální partneři festivalu

S podporou

Reklamní partneři festivalu

Mediální partneři

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2021
Designed by: wwworks.cz