PETROF slaví se Smetanovou Litomyšlí

Search
Close this search box.

Firma PETROF, tradiční český výrobce akustických klavírů a pianin, se již dlouhá léta pyšní významnou spoluprací s festivalem Smetanova Litomyšl. Tento prestižní festival, který každý rok přitahuje milovníky klasické hudby z celého světa, se stal pevnou součástí kulturního kalendáře České republiky.

Spolupráce mezi firmou PETROF a Smetanovou Litomyšlí je založena na vzájemné snaze o zprostředkování úžasných hudebních zážitků. Klavíry PETROF tak pravidelně zaznívají při koncertech, recitálech a dalších kulturních událostech, které festival nabízí. Toto spojení tradičního českého výrobce s renomovaným hudebním festivalem zdůrazňuje nejen význam kvalitních hudebních nástrojů, ale také jejich roli v podpoře kulturního dědictví.

Při příležitosti 200. výročí narození Bedřicha Smetany a v Roce české hudby se firma PETROF rozhodla v rámci festivalu Smetanova Litomyšl nabídnout svým příznivcům něco mimořádného.

Během festivalu, který probíhá od 8. června do 7. července 2024, mohou zájemci o kvalitní hudební nástroje využít jedinečnou slevovou akci. Vybrané modely pianin lze zakoupit se slevou až 50 000 Kč. Tato nabídka je určena jak začátečníkům, tak i zkušeným hudebníkům, kteří hledají dokonalý nástroj.

 
Kvalita a tradice PETROF

PETROF je známý svým závazkem k vysoké kvalitě a tradičnímu řemeslu. Nástroje této značky se vyznačují nezaměnitelným kulatým a romantickým tónem, který ocení nejen profesionální hudebníci, ale i amatérští nadšenci. Každý klavír a pianino PETROF je výsledkem pečlivé ruční práce a odborných znalostí, které se v rodinné firmě předávají z generace na generaci.

Chcete-li si prohlédnout a vyzkoušet nástroje značky PETROF osobně, navštivte jeden z tuzemských showroomů. Odborníci vám rádi poradí s výběrem toho správného nástroje a seznámí vás s všemi detaily jedinečné slevové akce.

PETROF Gallery Na Brně 2136/4, 500 06 Nový Hradec Králové Tel.: +420 702 213 112 Email: showroom@petrofgallery.cz Web: www.petrofgallery.cz

Pianosalon Praha Jungmannovo nám. 17, 110 00 Nové Město Praha Tel.: +420 731 516 429 Email: petrof.prague@petrof.com Web: www.petrof-pianosalon.cz

Objevte kouzlo nástrojů, které mají duši a tradici.

PR článek

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz