Symfonie chutí a vůní

Search
Close this search box.

Tématem letošního festivalu je láska. A protože se říká, že láska prochází žaludkem, je pro hosty hlavní scény i Festivalových zahrad nachystána pestrá nabídka občerstvení. Většinu je možné objednat předem.

Stoleček s vaším jménem ve francouzské zahradě

Nestresujte se o přestávce ve frontě. Objednejte si přestávkový stoleček s připraveným sektem a drobným pohoštěním. V ceně je džbán s vodou, lehký snack z kombinace sýrů a uzenin, hroznového vína a suchých plodů, sklenice pro 2–6 osob a šumivé víno z nabídky. Nakupovali jste vstupenku online? Přestávkový stoleček lze přidat přímo k vašemu nákupu! Přejděte do svého návštěvnického účtu a v sekci „Moje vstupenky” pak přidejte službu přímo ke zvolenému pořadu. Nemáte-li účet, zadejte v registraci e-mail, na který jste vstupenky zakoupili – systém ho automaticky spáruje. Nenakupovali jste online? Objednávejte na +420 461 049 232.

Nechte se obsloužit přímo v areálu zámku

Kohout na víně, grilovaná treska nebo telecí svíčková sous-vide… Nezní to lákavě? Tyto dobroty můžete povečeřet před pořadem konaným ve druhém zámeckém nádvoří. Umělecký zážitek spojíte se zážitkem gastronomickým v mimořádném prostředí prvního nádvoří zámku. Objednané tříchodové menu se podává vždy 90 minut před oficiálním začátkem pořadu. Večeři si můžete objednat stejným způsobem jako přestávkový stoleček.

Cateringová zóna na nádvoří

Cateringový stan na horním nádvoří určitě nepřehlédnete. Nechte se vtáhnout do jeho nitra a vybírejte z lákavé nabídky drobného občerstvení a rozmanitých nápojů. Milé hostesky se o vás rády postarají.

Objednejte si na přestávku krabičku sushi

V budově zámecké kočárovny na horním nádvoří se usídlí Továrna na sushi. Nechte si připravit krabičku, kterou vám o přestávce přednostně vydá místní personál. Továrna na sushi pracuje s čerstvými surovinami a každodenní nabídku chystá opravdu jen v omezeném množství. Po předchozí domluvě pro vás rádi připraví cokoli z jejich obvyklé nabídky a třeba i pohoštění pro větší společnost. Volejte na tel. 721 666 536. Nahlédněte sem: tovarna-na-sushi.cz.

Voňavý stánek ve Festivalových zahradách

Trávíte den ve Festivalových zahradách? I zde labužníkovo srdce zaplesá. Zahradní restaurace kromě stálého menu, ve kterém najdeme např. grilovaného lososa, zvěřinové steaky nebo vepřová žebra v BBQ omáčce, ve vybraných dnech od 11 do 14 hodin nabízí také tematické obědy. Rezervovat si je můžete předem a přeskočit tak případnou frontu u voňavého stánku. Volejte na tel. 733 541 623. Restaurace otevírá o víkendech a v podvečery všedních dní.

Hlad je přestrojená žízeň

Ale to není vše, co pro návštěvníky organizátoři festivalu chystají. Ve Festivalových zahradách se opět zabydlí mistři šejkrů. Pro dokonalou letní pohodu míchá zahradní bar spoustu osvěžujících drinků. Stálou nabídku najdete na webu festivalovezahrady.cz, speciality pak přímo na místě. 

Před pořady konanými na druhém zámeckém nádvoří a o přestávkách můžete ochutnat výborná vína a u barových stolků se kochat výhledem na sgrafitovou výzdobu zámku. V nabídce je také výtečný sekt, rovněž káva, voda nebo džusy.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz