Než budete pokračovat: stručně o cookies, které používají naše webové stránky

Cookies jsou malé soubory ukládané do Vašeho prohlížeče, které běžně používá většina webových stránek. Jsou užitečné pro Vás i pro nás.

Na našich stránkách využíváme cookies nezbytné k zajištění funkčnosti webu, analytické cookies ke sběru a vyhodnocení dat ve službě Google Analytics a FB pixel cookies služby YouTube, protože si na našem webu můžete přehrát videa nahrána primárně na YouTube.

Abychom mohli zajistit efektivní a příjemné fungování našeho webu, prosíme Vás o jejich povolení. Jak spravujeme Vaše osobní údaje a jaké cookies používáme, si můžete přečíst zde.


6.
července 2019
20:00
5. července 2019

Volné pokračování mimořádně úspěšného pořadu, v němž opět spojí síly smyčcové sekce Janáčkovy filharmonie Ostrava, Moravské filharmonie Olomouc a Komorní filharmonie Pardubice


Gustav Holst:

Svatopavelská suita op. 29 č. 2


Josef Suk:

Serenáda Es dur pro smyčce op. 6


Gustav Mahler:

Adagietto ze Symfonie č. 5 cis moll


Phillip Glass:

Finale ze Symfonie č. 3


Karl Jenkins:

Suita Adiemus & Palladio


Bohuslav Martinů:

Double Concerto – I. Poco Allegro

místo konání / Zámecké nádvoří

Nádvoří s vynikající akustikou a otevřenými arkádami připomínajícími divadelní lóže dává každoročně vzniknout koncertní síni pod hvězdami.

Více o místu konání Zámecké nádvoří

V tomto ročníku se konaly tyto akce:

Slavnostní zahajovací koncert      13. 6. 2019 / 20:20
Antonín Dvořák: Svatá Ludmila      14. 6. 2019 / 19:00
Jiří Teml: Kocour v botách      15. 6. 2019 / 14:00
Jiří Teml: Kocour v botách      15. 6. 2019 / 17:00
Hvězdy operního nebe - Olga Peretyatko      15. 6. 2019 / 20:00
Sváteční Matiné - Ambroš Ladies Orchestra      16. 6. 2019 / 11:00
Poklona Bedřichu Smetanovi      16. 6. 2019 / 16:00
Čajkovského orchestr Moskva      16. 6. 2019 / 19:30
Koncert na přání - 3 Freeman Show      17. 6. 2019 / 16:00
Koncert na přání - 3 Freeman Show      17. 6. 2019 / 20:00
Goldbergovské variace      19. 6. 2019 / 20:00
Z domoviny      20. 6. 2019 / 19:30
Leoš Janáček: Příhody lišky Bystroušky      21. 6. 2019 / 21:00
MenART 2019: Na klasické cestě      22. 6. 2019 / 13:30
MenART 2019: Na autorské cestě      22. 6. 2019 / 15:30
MenART 2019: Galakoncert mentorů      22. 6. 2019 / 18:30
Gaetano Donizetti: Nápoj lásky      22. 6. 2019 / 21:00
Hector Berlioz: Faustovo prokletí      23. 6. 2019 / 19:30
Cantus ad Gloriam Dei - Zpěvy ke slávě Boží      23. 6. 2019 / 14:30
Petr Eben: Faust      24. 6. 2019 / 20:00
Orquestrina Baborák - Tango na cestách      27. 6. 2019 / 15:30
Orquestrina Baborák - Tango na cestách      27. 6. 2019 / 19:30
Nakariakov Rhapsody      29. 6. 2019 / 15:00
Giacomo Puccini: Triptych      29. 6. 2019 / 20:30
Jiří Pavlica: Missa Brevis      30. 6. 2019 / 14:00
Hej, Romale!      30. 6. 2019 / 19:30
Bohuslav Martinů: Hry o Marii      2. 7. 2019 / 21:30
Club Des Belugas      3. 7. 2019 / 20:30
Bedřich Smetana: Dalibor      4. 7. 2019 / 21:00
Bedřich Smetana: Dalibor      5. 7. 2019 / 21:00
Händel & Plachetka      6. 7. 2019 / 14:30
Sólo pro 100 smyčců II.      6. 7. 2019 / 20:00
Velké finále - Musica Festiva      7. 7. 2019 / 20:00
Janáčkova filharmonie Ostrava
soubor
Komorní filharmonie Pardubice
soubor
Moravská filharmonie Olomouc
soubor
Leoš Svárovský
dirigent

tickets

presale from 27th 4.

invitation

přehled interpretů

Smyčcové sekce: Janáčkova filharmonie Ostrava Moravská filharmonie Olomouc Komorní filharmonie Pardubice Dirigent Leoš Svárovský

časté dotazy

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2022
Designed by: wwworks.cz