Klub přátel volných míst

Search
Close this search box.

Vstupenky na poslední chvíli

Za hubičku...

Ačkoli bývají vstupenky na většinu pořadů záhy vyprodané, stává se, že se na poslední chvíli nějaká místa uvolní a již se je nepodaří zařadit do standardního prodeje. Taková volná místa budeme členům klubu nabízet za výrazně sníženou cenu.   

Zdarma...

Rádi bychom obsadili i volná místa, na která jsou vstupenky prodány, ale jejich držitelé se do posledního zvonění nedostavili. Tato místa nabídneme bezplatně těm, kteří budou ochotni přijít na pořad a riskovat, že se pro ně volné místo nenajde nebo že budou muset získané místo opustit o přestávce.

Jak klub funguje?

Členům klubu je v předprodejním systému umožněno využívat zvláštních, kapacitou a časem omezených slev. Všechny jsou dostupné v jejich zákaznických účtech a na nově zpřístupněné jsou členové upozorňováni e-mailem.

Zákaznický účet

Identifikace člena a nastavení oprávnění pro nákup ve speciálním segmentu prodejního systému probíhá na základě Zákaznického účtu. Ten je možné si již nyní založit v prodejní aplikaci. (Založení účtu vám případně včas připomeneme.) Je důležité, aby byl účet registrovaný na stejnou e-mailovou adresu, jako zákazníkova registrace v klubu. Zákaznické účty pak propárujeme s registrací v Klubu přátel volných míst a čerpání výhod může začít.

Jak se dozvím, že jsou na představení nabízena členům klubu zvýhodněná místa?

Všem členům přijde e-mailová výzva s odkazem k nákupu ve speciálním segmentu.

Jak probíhá nákup ve speciálním režimu?

Stačí kliknout na odkaz, který Vám přijde e-mailem. Jste-li přihlášen/a ve svém Zákaznickém účtu, můžete rovnou nakupovat. (Případně je třeba se přihlásit.) Své vstupenky vyberete a nakoupíte stejným způsobem, jako v obvyklém předprodeji. Pouze ve výběru slev budete moci zaklikávat výhodnější nabídky než běžní zákazníci – nečlenové. Nákup se slevou pak klasicky přejde k platební bráně.

Jsem členem klubu, jsem přihlášen/a ve svém Zákaznickém účtu, avšak sleva mi nejde uplatnit.

Přesvědčte se prosím, zda je Váš Zákaznický účet veden na stejný e-mail jako členství v klubu.
Slevu zákazník sám nastavuje u vybrané vstupenky před samotnou platbou. Není-li mezi slevami žádná speciální nabídka, na představení se sleva aktuálně nenabízí.

Mohu zakoupené vstupenky vrátit?

Vstupenka Klubu přátel volných míst se řídí Obchodními podmínkami festivalu. Možnost jejího vracení se tak řídí jimi: vracet lze v předem stanovených případech.

Probíhá prodej pouze online nebo lze nakupovat i v kamenných prodejnách?

Prodej probíhá pouze online s výjimkou vstupenek uvolněných hodinu před začátkem pořadu. Online zakoupená vstupenka přijde zákazníkovi e-mailem, případně je možné si ji rezervovat na prodejní místo. (Stejně jako klasické vstupenky.) Rezervace vstupenek však propadá hodinu před začátkem pořadu – takto propadlé vstupenky lze hodinu před pořadem získat ve večerní pokladně/Festivalovém centru – tedy přímo na místě.

Dokdy je nutné se registrovat?

Registraci doporučujeme učinit co nejdříve. Její zpracování a párování se zákaznickým účtem nějakou dobu potrvá.

Přihláškový formulář

Je k dispozici na této stránce.

Přihláška do klubu

Festivalové centrum

informace návštěvníkům
+420 461 616 070
info@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz