Přestávkové stolečky

Search
Close this search box.

Přestávky na vysoké noze

Stoleček s vaším jménem v parku rozmarně-letní dobové plovárny

Hlediště největší festivalové scény má kapacitu až 1300 míst, o přestávce tak bývá u stánků s občerstvením dlouhá fronta. Využijte proto možnosti objednat si předem přestávkový stoleček s připraveným sektem a drobným pohoštěním. Vyhnete se čekání a ještě ohromíte své přátele! 

V ceně je šumivé víno z nabídky, lehký snack, láhev s vodou. Personál festivalu se s každým zákazníkem telefonicky spojí a dohodne na počtu skleniček a dalších detailech. 

Cateringové stoly jsou rozmístěny v přilehlém parku stylové plovárny. V případě nepřízně počasí jsou umístěny pod přístřeškem tamtéž.

Nabídka stolečků

A/ Bohemia Sekt Prestige Demi sec

Prémiový sekt s osvěžující vůní s tóny citrusových plodů a nasládlou chutí vzniká tradiční metodou kvašením v lahvi z odrůd Ryzlink rýnský, Rulandské bílé a Ryzlink vlašský. Bohemia sekt Starý Plzenec, 0,75l.

cena 1.700 Kč

B/ Bohemia Sekt Prestige Brut

Neopakovatelné šumivé víno, vyráběné tradiční metodou s dobou ležení na kvasinkách 15-18 měsíců, z jedinečné kombinace jakostních odrůdových vín Ryzlink rýnský, Rulandské bílé a Ryzlink vlašský, Bohemia sekt Starý Plzenec, 0,75l.

cena 1.700 Kč

C/ Fürst von Metternich Riesling Sekt

Sekt se svěží a decentní sladkostí, světle žlutou barvou se zelenkavými odlesky a jemným, dlouhotrvajícím perlením z odrůdy Rýnský ryzlink, Rheingau, Německo, 0,75l.

cena 1.700 Kč 

D/ Cava Portell Brut Natural

Exkluzivní přírodně suchý tedy Brut Nature sekt Cava z vinařství Portell s ovocitou chutí. Je vyroben klasickou champenoise metodou jako cuvée z bílých odrůd Macabeo a Parellada. Vinařství Portell, Španělsko, 0,75l.

cena 1.900 Kč

E/ Volařík sekt cuvée brut

Pěstitelský sekt z moravských hroznů, vyrobený v Rakousku. Kvašený v láhvi, 30 měsíců zrání na kvasničných kalech. Nádherná slámová barva, jemné perlení, chuť velmi blízká vínům z oblasti Champagne. Vinařství Volařík Mikulov, 0,75l.

cena 1.900 Kč

F/ Prosecco „Marca Oro” DOCG extra dry Valdo

Číslo 1 v Itálii i v západní Evropě, šumivé víno s jemnou, lehounce nasládlou chutí a dlouhotrvajícím perlením, vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy Glera. Veneto – Valdobbiadene, Itálie, 0,75l. 

cena 1.900 Kč

G/ MÖET & CHANDON Impérial Brut

Klasika domu Moët & Chandon, harmonická směs Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay. Champagne, Francie, 0,75l.

cena 2.700 Kč

Zvláštní přání a jakékoli otázky posílejte Ivaně:

Ivana Baarová

přestávkové stolečky
724 063 041
baarova@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz