Festival přidal Šporcla i Mozarta

18.3.2010 Mladá fronta DNES str. 3 Kraj Pardubický (dp)Smetanova Litomyšl bude pro velký zájem o lísky reprízovat koncerty

Litomyšl – Když 3. března operní festival Smetanova Litomyšl zahájil prodej vstupenek, během pár hodin byla polovina z dvaceti tisíc lístků prodána nebo zamluvena. Zájemci o nejatraktivnější pořady ale dostali novou šanci. Pořadatelé se rozhodli, že pro velký zájem přidají do programu reprízy nejžádanějších představení.
Koncert Gipsy Way Pavla Šporcla a souboru Romano Stilo bude možno navštívit také v sobotu 12. června od 15.00 hodin, Mozartovu operu Kouzelná flétna ve čtvrtek 17. června od 21.00 hodin a třetí představení Čajkovského baletu Labutí jezero v pondělí 28. června také od 21 hodin.
„V jednání je ještě repríza Koncertu na přání – klasika českého muzikálu," uvedl ředitel festivalu Jan Pikna.

Lístky na vyprodané pořady je možné sehnat
Dvaapadesátý ročník operního festivalu Smetanova Litomyšl sice začíná až 11. června, kdo chce ale koupit lístek na nejatraktivnější představení, do června čekat nemůže. Zájemci by nyní měli bedlivě sledovat rezervační systém: právě v těchto dnech se do prodeje automaticky uvolňují nevyzvednuté rezervace a je tak možno získat vstupenky na pořady vyprodané v prvních dnech předprodeje.
Vstupenky si lidé mohou rezervovat telefonicky na čísle 461 616 070, on-line na www.smetanovalitomysl. cz nebo přímo zakoupit v prodejních místech sítě Ticketportal.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES – pardubický kraj

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz