Festival Smetanova Litomyšl nabízí první vstupenky

28.2.2018   Svitavský deník   str. 3   Svitavsko   (pš)  

Úderem desáté hodiny bude možné ode dneška přednostně zakoupit vstupenkové balíčky na letošní ročník festivalu Smetanova Litomyšl.

„Pořízením balíčku získá návštěvník lístky na stejná místa v hledišti hned na několik pořadů. Letos lze vybírat ze čtyř balíčků,“ sdělila tisková mluvčí festivalu Jana Bisová. Sehnat vstupenky tak lze s předstihem například na světoznámého tenoristu Javiera Camarenu, Janáčkovu Její pastorkyňu nebo na operu Maškarní ples od Giuseppe Verdiho. Zajímavostí je, že v jednom z balíčků, jehož součástí je i Velké finále plné překvapení, lze získat lístky dokonce na pět představení.

„Balíček obsahuje Haydnpass se třemi koncerty. Jde o projekt, kdy bude během celého dne znít v podání vynikajících sólistů a orchestru Česká Sinfonietta od rána až do noci Haydnova hudba,“ upřesnila tisková mluvčí.

Klasický prodej vstupenek na všechna představení jubilejní Smetanovy Litomyšle začíná 7. března v deset hodin. Nákupy je možné realizovat hned několik způsoby. Telefonicky nebo osobně na všech prodejních místech Ticketportalu a také online na webu http://www.smetanovalitomysl. cz.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2022
Designed by: wwworks.cz