Informace o vracení vstupného

Search
Close this search box.

V důsledku restriktivních opatření proti šíření koronavirové nákazy je nucena řada pořadatelů rušit letošní kulturní akce. 63. ročník Národního festivalu Smetanova Litomyšl se však konat bude.

Velmi nám záleží na tom, aby návštěva festivalu byla co nejbezpečnější. Pokud byste se před návštěvou pořadu necítili dobře, neriskujte prosím nakažení ostatních. Abyste nemuseli litovat ztraceného vstupného, vrátíme Vám je. Prožíváme společně mimořádné období, věříme, že toho nezneužijete. S požadavkem na vrácení vstupného se nejpozději v den konání pořadu obraťte na naše festivalové centrum, tel. 461 616 070, nebo postupujte podle pokynů níže.

Děkujeme za ohleduplnost a těšíme se společně s Vámi na zážitek účasti na „živých“ koncertech.

Vaši pořadatelé Smetanovy Litomyšle

Neodehraje-li se z důvodu špatného počasí či jiných nepředvídatelných situací alespoň 20 minut z plánovaného pořadu, vzniká držitelům vstupenek nárok na vrácení vstupného v plné výši.

Vstupenky zakoupené elektronicky

Vstupné uhrazené elektronicky se vrací návratovou transakcí automaticky na tentýž účet, z něhož bylo zaplaceno. 

Vstupenky zakoupené po telefonu

Nárok na vrácení vstupného uplatňujte přímo na call centru: +420 461 049 232.


Vstupenky zakoupené v kamenné prodejně

Nárok na vrácení vstupného je třeba předložením vstupenky uplatnit výhradně v místě nákupu, vstupné vrací ten prodejce, jemuž byla provedena úhrada vstupenek. Vstupenky není možno vrátit na jiném prodejním místě. V případě platby fakturou je třeba se vstupenkami předložit také kopii faktury. Podle individuální dohody s prodejcem lze zaslat potřebné dokumenty také e-mailem. Kontakty naleznete na seznamu Prodejních míst.

Festivalové centrum

informace návštěvníkům
+420 461 616 070
info@smetanovalitomysl.cz

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz