Na Smetanovu Litomyšl jsou poslední vstupenky

Search
Close this search box.

TISK, Datum: 04.05.2019, Zdroj: Právo, Strana: 12, Autor: (ner), Vytištěno: 124 405, Prodáno: 73 570, Rubrika: Region Čechy, Země: Česko

Na 61. ročník Národního hudebního Festivalu Smetanova Litomyšl, který se bude konat letos od 13. června do 7. července, se mohou podívat i milovníci hudby, kteří nepatří zatím mezi šťastné vlastníky vstupenek. Asi osmina vstupenek je ještě k mání.

„Skutečně ještě není vyprodáno. Je to fáma, která se opakuje každý rok. Ještě je asi 3500 lístků, to je nějakých 12 procent všech vstupenek,“ potvrdil Právu umělecký ředitel festivalu Vojtěch Stříteský.

Na většinu koncertů na druhém zámeckém nádvoří je vyprodáno, na některé ještě zbývají jednotlivé vstupenky. Stříteský upozorňuje na některé programy, na které ještě lze dostat lístky na dobrá místa.

Například na Svatou Ludmilu Antonína Dvořáka, kde účinkuje Česká filharmonie a Filharmonický sbor Brno, na Hry o Marii Bohuslava Martinů, dílo, které se do Litomyš -le vrací po 28 letech a bude doplněno úžasným videomappingem, na Faustovo prokletí Hectora Berlioze nebo na Triptych oper Giacoma Pucciniho.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz