ROCKOVÁ OPERA JESUS CHRIST SUPERSTAR V OSTRAVĚ I LITOMYŠLI

Search
Close this search box.

WEB , Datum: 12.06.2019 , Zdroj: ndm.cz

Legendární rocková opera JESUS CHRIST SUPERSTAR ve zcela novém ostravské nastudování zazní 20. a 21. června na jevišti Divadla Jiřího Myrona a 25. a 26. června na hlavní scéně Národního festivalu Smetanova Litomyšl.

„Tato inscenace je svým způsobem výjimečná. Všechna dosavadní uvedení totiž více či méně vycházela z ozvěn původní verze v pražském Divadle Spirála. Ostravský Ježíš představuje zcela novou generaci herců a zpěváků, a to nejen z Česka, ale i ze Slovenska,” říká Michael Prostějovský, autor původního českého přebásnění.

Nejslavnější rocková opera 20. století JESUS CHRIST SUPERSTAR se stala během více než 40 let od svého uvedení legendární klasikou ve světě i u nás. Moderní dílo Tima Rice a Andrewa Lloyda Webbera, jež líčí osud Ježíše Nazaretského pohledem Jidáše Iškariotského, stále láká…

V Ostravě se na vás budeme těšit 20. a 21. června, vždy od 18.30 hodin v Divadle Jiřího Myrona. Již podruhé za sebou se vypraví soubor operety/muzikálu ale také na prestižní hudební festival Smetanova Litomyšl. Letos se uskuteční 25. a 26. června dvě exkluzivní představení poprvé na hlavní scéně!

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz