Smetanova Litomyšl dnes zlevňuje

Search
Close this search box.

7.6.2010 Haló noviny str. 3 Z domova (the)LITOMYŠL – V pátek bude zahájen 52. ročník Mezinárodního operního festivalu Smetanova Litomyšl (SL). Potrvá do 5. července. Ve čtyřiadvaceti pořadech nabídne dvacet titulů, včetně hostování souborů Národního divadla Praha, Státní opery Praha a Národního divadla Brno.
»O vstupenky byl i letos mimořádný zájem, proto jsme se rozhodli některé nejvíce žádané programy uvést v reprízách. Vzhledem k tomu se uvolnila místa i na dříve již beznadějně vyprodané tituly,« uvedl ředitel SL Jan Pikna. »V souladu s pořadatelskými podmínkami jsme proto ode dneška zahájili doprodej zbylých vstupenek za poloviční ceny.«
Slevy se vztahují na inscenaci Mozartovy opery Kouzelná flétna (17. června), pořad Les Musicien (23. června) na Čajkovského balet Labutí jezero (28. června) a v nabídce je také Koncert na přání z muzikálových melodií (29. června). Případné snížení cen dalších vstupenek bude uveřejněno v pondělí 28. června.
Program 52. ročníku kromě dalších lákavých programů opět nabízí působivou a zdařilou inscenaci opery Prodaná nevěsta v pojetí režisérky Magdaleny Švecové. V roce 2008 se v Litomyšli setkala s velkým diváckým ohlasem. Jednou se uskuteční i odpolední představení určené především rodinám s dětmi.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz