TELEGRAFICKY

Search
Close this search box.

23.6.2009 Týdeník Rozhlas str. 6 Reflexe
Quasimodo na Vltavě

Čtrnáctidílná série četby z románu Victora Huga Chrám Matky Boží v Paříži zahájí v pondělí 29.června v 8.25 hodin letní ranní četby na stanici Vltava. Ve strhujícím příběhu,který je zároveň chvalozpě-vem na věčnou krásu gotické katedrály uprostřed Paříže, účinkuje v režii Hany Kofránkové Petr Kostka.

Rozhlasový den v Litomyšli

Jednou z doprovodných akcí Smetanovy Litomyšle bude i Den s Českým rozhlasem.
Uskuteční se v neděli 28.června od 14 do 17 hodin na Smetanově náměstí. Vystoupí kouzelník Di Carlo a kreslíř Jan Honza Luššovský, pro děti je připravena Kouzelná školka Magdy Reifové.

Sabot v Karlíně

Poslední koncert v rámci Radio Wave Live Session před prázdninovou pauzou obstará v sobotu 27.června dvojice Sabot.
Baskytarista Chris Rankin a bubenice Hillary Binderová (na snímku)se dali dohromady před dvaceti lety v San Francisku,ale osud je v devadesátých letech zavál do jihočeského Tábora,kde zapustili kořeny. Pokud vám nepostačí přímý přenos z jejich vystoupení na www.wave.cz/koncert,přijďte se podívat do rozhlasového Studia A v pražském Karlíně, odkud se Radio Wave Live Session vysílá. Předtím se však pro jistotu zaregistrujte na radiowave@rozhlas.cz. Kapacita studia v Hybešově ulici je totiž velmi omezená. Začíná se ve 20 hodin,vstup je zdarma.

*(tur,miš,reé)

Foto popis|

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz