Vyprodáno? Ne, vstupenky je možné ještě koupit

Search
Close this search box.

4.6.2012 Mladá fronta DNES str. 2 Příloha – Smetanova Litomyšl

 

Kdo se rozhodne až nyní, že by se chtěl vypravit do Litomyšle na operní festival, není úplně bez šance, že vstupenky sežene i na atraktivní pořady.
Paradoxně je může koupit dokonce i levněji než ti, kteří si je koupili v předprodeji už v březnu, třebaže ne na všechna představení. Každý rok v březnu se odehrává na internetu podobný zápas. V okamžiku, kdy pořadatelé přehlídky uvolní do prodeje lístky, na internetu se o ně v prvních pár hodinách svádí ostrý boj a netrvá dlouho a vstupenky na nejatraktivnější pořady jsou pryč.
Předprodej byl zahájen ve středu 7. března v 10.00 hodin a během první hodiny zaznamenal internetový portál 55 tisíc přístupů a prodáno či zarezervováno bylo 12 tisíc vstupenek.
Ovšem poté nastává pro pořadatele opačný problém. Lidé jsou často přesvědčeni, že nemají nejmenší šanci vstupenky získat, ale to není pravda.
Tak například koupit lze vstupenky i na zahajovací koncert České filharmonie, s níž vystoupí klavírista Fazil Say. Lístek je možné si zajistit i na Pavla Šporcla, dokonce i na vystoupení Thomase Hampsona, jenž si u skladatelky Sylvie Bodorové objednal cyklus písní, který bude mít v Litomyšli světovou premiéru.

***

Výběr pořadů, na
něž koupíte lístky
14. a 15. 6. Česká filharmonie a
Fazil Say
17. 6. Marcello Giordani
19. a 20. 6. Pavel Šporcl
21. 6. Obrázky z výstavy
25. 6. Tmavomodrý svět J. J.
27. 6. Bohemia Balet
1. 7. Radek Baborák
4. 7. Thomas Hampson
4., 6., a 7. 7. Královna víl
6. 7. A. Dvořák: Jakobín

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz