Začal prodej vstupenek na Smetanovu Litomyšl

Search
Close this search box.

2.3.2011 ČRo Pardubice str. 8 17:00 Události regionu

 

moderátor
——————–
Smetanova Litomyšl začala dnes prodávat vstupenky na 53.ročník mezinárodního operního festivalu. Na některé pořady byly lístky v průběhu první hodiny beznadějně vyprodané. Podrobnosti od Věry Pavlasové.

Věra PAVLASOVÁ, redaktorka
——————–
Organizátoři Smetanovy Litomyšle připravili na letošní ročník 27 pořadů a celkem je na ně zhruba 25 000 vstupenek. Ti, co se chtěli pojistit, že je na ten svůj pořad dostanou, čekali před informačním centrem na zámku už ve 4 ráno.

Jan PIKNA, ředitel Smetanovy Litomyšle
——————–
Nejdříve se vyprodal koncert Z Nového světa s Dvořákovou Novosvětskou, potom se prodaly 2 koncerty na přání, které budou tentokrát věnovaný rockové hudbě v symfonickém podání, prodaly se obě miniopery pro děti a samozřejmě se prodávala výborně Turandot.

Věra PAVLASOVÁ, redaktorka
——————–
Sděluje ředitel Smetanovy Litomyšle Jan Pikna. Bez šance nejsou milovníci vážné hudby ani v případě dnes už vyprodaných vstupenek.

Jan PIKNA, ředitel Smetanovy Litomyšle
——————–
Na začátku prodeje se lidé zkoušejí dostat do toho systému ze všech možných stran a někdo má dablované rezervace, které potom nevyzvedne a potom padají, takže pořád ještě je možnost získávat vstupenky i na pořady, které jsou již vyprodány.

Generální partner

Dostávejte informace
s předstihem:

© Smetanova Litomyšl 2023
Designed by: wwworks.cz